Kirjaudu sisään

Keskustelut

Kysy asiantuntijalta

Muut keskustelut

AIHE: SOODSAD REHVID REIFENDIREKT.DE -ST ?

21:36 01.10.2006
Priidek
Soodsad rehvid Reifendirekt.de -st ?
http://ssl.delti.com/cgi-bin/details.pl?Country=EN&ID=go
ogleEE&COGO=ee

Kas keegi on endale selle saidi kaudu rehvid ostnud?
Äkki jagate pisut kogemusi
14:12 02.10.2006
sfxw (rekisteröimätön)
Re: Soodsad rehvid Reifendirekt.de -st ?
hinnad tunduvad Eesti odavamatest müügikohtadest u. 10% kallimad(mudel/mark, mille ise muretsesin) ja talvekaid pole üldse. Vaid praegu meil väljas olevale ilmale (+10 ja vihm) sobivaid lamelle on nimekirjas.
14:42 02.10.2006
xyz
Hinnad kallimad?
Huvitav mis mõõdus?
245/45/17 Pirelli hind Rehvieksperdis 4350.- tk.
Seal on 158 EUR e. 2480.- tk.
16:40 02.10.2006
sfxw (rekisteröimätön)
see konkreetne näide oli ühe >10a tagasi toodetud autode all oleva enamlevinud rehvimõõdu kohta.
Muidugi eestiski võib samale rehvile leida hinnaerinevust 30% ja rohkem nagu kuuajatagune talverehviotsing tõestas
PS! tasub uurida ka kiirusindekseid(sama mõõduga sama tootja uhe mustri ja nimega rehvid võivad kanda erinevaid kiirus- ja koormusindekseid)
08:48 03.10.2006
ott (rekisteröimätön)
Sobrasin seal lehel , parima hinna ja testitulemuse suhtega on mingid Trayal T-200 lamellid, 40 euro eest väga kõvad punnid. A no mis nimesid seal on ; linglong, nankang, jne. Kuku pikali!
09:23 03.10.2006
pici (rekisteröimätön)
sai ostetud inglismaal olles põhimõtteliselt samalt saidilt. kohalik aadress seal mytyres.co.uk ja tellitud ring 17" nankange hinnaga ca 1000 kr/tk. ettemakstud rehvid saabusid kenasti. eesti kohta ei tea kommentaarida, aga kuna netilehekülje taust sama siis äkki ka mängureeglid.
10:21 03.10.2006
ott (rekisteröimätön)
Rautage vankrit sügisel, suverehvide osas kõvad soodukad. tellige ja siis jagage kogemusi. Meie oludesse sobivaid talverehve sealt vist eriti ei leia
16:52 03.10.2006
Opel (rekisteröimätön)
Huvitav oleks teada kuidas need rehvid ka Eestisse saaks ja kui kiiresti ja mis hinnaga siis juba. Hinnad paistavad muidu soodsad küll olema.
18:15 03.10.2006
MB club (rekisteröimätön)
Missa ikka jändad nende saididega !! On eestiski odavaid ja korralikke rehvi firmasid nag. näiteks AGOMER rehvid madara tänaval tallinnas !! Olen sealt koguaeg ostnud ja hinnad mega odavad teistega võrrelde
12:16 05.10.2006
Ford? (rekisteröimätön)
Need rehvid saadetakse ju postiga?! Palju see juurde teeb kui saksast saadetakse?
12:57 05.10.2006
Kumm (rekisteröimätön)
Eestisse saates näitas seal lehel, tuleks juurde maksta 7.50 EUR. per rehv.
20:06 05.10.2006
ott (rekisteröimätön)
jep, 115 krooni juurde, siis tasub juba täpsemini vaadata. Ostsin hiljuti ise sõbrahinnaga Nokiad, kui selle lehe hinnale 115 juurde panna, sain ikkagi veel 200-ga vastu pükse. vot nii.
23:50 09.10.2006
michelin (rekisteröimätön)
Kas keegi teab kas praegu on soodsam sealt suverehvi tellida kui kevadel? Või vahet pole?
15:12 10.10.2006
Vata (rekisteröimätön)
Postage and packing costs are included in the price!
------------------------------------------------------------
--------------------
Selle jutu järgi on postikulu hinna sees
21:41 10.10.2006
muhv30
7,50 € saatmiskulu Eestisse
11:32 13.10.2006
rollerimees
Saab soodsalt ja nädalaga (alates maksmisest) tuuakse koju kätte ka 7.50eur/tk. Lisaks saab internetis jälgida kaugel nad parasjagu on.
12:41 13.10.2006
Kapten Trumm (rekisteröimätön)
tellisin endale kevadel.kõik toimis.13-14 tolliste hindadega kursis pole,kuid 17 tolliste hinna vahe võrreldes eestis pakutavatega(koos alega) oli 1200 kr. rehvi pealt.ikkagi ju päris arvestatav summa,kui võtta seda,et ise ju midagi siblima ei pea(kuller toob kauba ju lausa uksest sisse).olen nats jälginud ,et kui hooaeg läbi siis hinnad langevad keskmiselt 20-30 euri.
14:59 16.11.2006
iks (rekisteröimätön)
ärge unustage, et 18% KM läheb sinna otsa
sisuliselt toimub topeltmaksustamine
15:10 17.11.2006
Maks (rekisteröimätön)
Ei tohiks nagu minna, sakslastel oma maks võetud ja me mõlemad ju EUs?
16:59 18.11.2006
Kapten Trumm (rekisteröimätön)
ei ole motet vale infot levitada,kui ei tea,voi kui lugeda ei oska.mingit kaibekat ei tule maksta.ainult u. 100.- krontsi rehvi pealt saatmiskulud.
14:33 03.05.2007
AS (rekisteröimätön)
Äkki keegi räägiks täpsemalt kuidas ostmine toimus, kuidas maksma peab ja kuna, kas kui kaup ukse ees või kuidas? ana.var@mail.ee
21:03 07.05.2007
virgo1
Eesti käibekas 18% on hinna sees (paigaldatav või kokkupandav kaup). Arve mis nad mailiga saadavad, on täiesti kasutamiskõlblik ka firmadele, kõik mis vaja on olemas.
Ise ostsin kaks jooksu Pirelli 15" džibirehve, vähemalt 2000,- eek jooksult tuli odavam kui Eestist. Arvestades ka saatmist (DPD ehk vana Bizpak tassib neid) ja esimest paigaldamist raha eest.
Maksta tuleb nende Hansapanga arvele eurodes ja ette.
Kiire asjaajamisega nad minu meelest just ei hiilanud - miski kolm nädalat, aga polnud seekord probleemi.
Tellimisel korjavad nad kõikvõimalikke telefoninumbreid küll, aga saatelehele ei pane ühtegi. Õnneks kuller oli tuttav mees, teadis niisamagi kuhu täpselt tulla.
Naelkumme saksas ei müüda kuna seal nad keelatud.
21:58 07.05.2007
sse (rekisteröimätön)
Telefoninumber on iga rehvi külge kleebitud aga kullerid ei taipa sinna vaadata.
Mul läks aega paar päeva üle nädala alates ülekande tegemisest. Esmaspäeval tegin ülekande, reedel saadeti kaup teele, nädalavahetuse seisid kusagil Saksamaal ja kolmapäevaks olid kohal.
Nelja rehvi pealt võitsin siinse poehinnaga võrreldes 4800.- krooni. Kuna siit ostes poleks neid rehve nagunii kohapeal olemas olnud, oleks pidanud ilmselt enamvähem sama kaua ootama ja lihtsalt rohkem maksma.
20:24 08.05.2007
näh (rekisteröimätön)
olen ka tellinud ja jäin rahule.kiiruse suhtes ei virise ,sest ma ei sõida rehve ribadeks ja siis hakkan alles vaatama kust saab ja võimalikult odavalt. odavamalt saab küll kui kohalikud pakkujad pakuvad.kulleri kohta ei saa nuriseda,kohale nad tõid igal juhul ,see on rohkem autojuhtekspediitori probleem kui ei oska aadressi lugeda.
12:42 22.05.2007
Ahh! (rekisteröimätön)
Sai ka sealt tellitud mai esimeste päevade sees. Maksin krediitkaardiga. 07.05. tuli meilile teade, et tellimus on kinnitatud ja rehvid peaksid saabuma 14-ndal, saabusid 15-ndal. Nii, et põhimõtteliselt kiire tegutsemine. Kummi (205x65x15) hinnaks kujunes 695 EEK s.o. koos saatmiskuludega mis oli 7.50 EUR-i per kumm.
08:38 23.05.2007
AS (rekisteröimätön)
Mis rehv see 695.- tk küll maksis?
13:48 25.05.2007
VVV1
Sellest on ka varem juttu olnud palju maksavad k.a. kvaliteetrehvid Saksamaal ja muudes euroopa riikides.
Miks euroopas ostab inimene igaks hooajaks uued rehvid ja miks meil ei osta.
21:29 25.05.2007
Kapten Trum (rekisteröimätön)
ostavad selleparast,et palgad suuremad ja rehvid odavamad
22:39 30.05.2007
jublu (rekisteröimätön)
Ka tellitud Nokia NRH. Njah ka koos saatmiskuludega tuli hind kokku natuke alla 2000 odavam kui meilt ostes :( Hea et sakslane ei taha ratsa rikkaks saada.
08:43 31.05.2007
AS (rekisteröimätön)
Räägi mis mõõdus ostsid?
12:39 06.06.2007
meelis n (rekisteröimätön)
Seal müüakse 2 aastat vanu rehve , mis on laod tagasi saatnud , sellest need odavad hinnad .Tellisin aprilli keskel ja rehvid sain kätte 2 nädala pärast.
Rehvidel on aasta arv peal selle järgi saingi teada.
13:54 06.06.2007
VVV1
Seal müüakse ka selliseid mudeleid , mida 2 aastat tagasi veel ei toodetudki. Vähemalt lamellrehvidest, mida uurida sai. Need ei kuulu seal mitte kõige odavama hinnklassi rehvide hulka ja ikkagi tuleb hind poole odavam, kui samad rehvid meilt osta.
15:30 06.06.2007
AS (rekisteröimätön)
Te võrrelge neid hindu http://www.drewsauto.ee/ ja saate isegi aru, et võit pole suur. Küll tuleb võit hinnas sisse tõesti kui osta kalli hinnaga edasimüüjalt Eestis.
18:48 06.06.2007
mida virised!4 17 tollise rehvi pealt tuleb ikka 2000.- odavam .peale selle on neil kohapeal ainult uhte kiirusindeksiga rehvi.seal saad aga valida.
21:07 06.06.2007
AS (rekisteröimätön)
Neil on seal kõikide kiirusindeksitega, lihtsalt suu tuleb lahti teha ja küsida. Aga see et a´la 17- tollistelt 2000.- odavam siis ei vaidle, väiksemate mõõtmete puhul pole alet ollagi.
21:45 06.06.2007
näh (rekisteröimätön)
ega keegi ei lähegi sealt 13-15" rehvi ostma , "sepikuid" saab igalt poolt ja kasutatud ,suhteliselt hea mustriga rehvide müüjaid on ka jalaga segada.suuremate mõõtude ostmisel on ikka võit märgatav.no mõnele võibolla ei meeldi, et saab ka mujalt osta kui ainult .... .
09:28 07.06.2007
VVV1
Mis siin "mõnetada", selge on , et see ei meeldi enamusele meie rehviärikatele.

Muokattu 7.6.07 15:08

19:38 19.06.2007
kolla39 (rekisteröimätön)
paistab, et antud müüja puhul on tõesti tegemist ülimalt soodsa ja usaldusväärse partneriga. eestlastest ostjate arv ei ole enam loendatav kümnetes vaid suisa sadades. ei ole küll siiani ühestki pretensioonist kuulnud.
niisiis, sõbrad
http://ssl.delti.com/cgi-bin/details.pl?Country=EN&ID=go
ogleEE&COGO=ee

13:31 26.06.2007
Vidon (rekisteröimätön)
Kuidas see krediitkaardiga maksmine nende rehvide puhul toimib?
Et kui elan Paides, siis toovad mulle rehvid ka Paidesse kohale või?
Tänud info eest!
21:22 26.06.2007
näh (rekisteröimätön)
teed tehingut hanzanetis ,ostad eure netis sellise summa eest kui suur tuli sulle meili peale arve ja teed ülekande arvel näidatud kontole hansapangas.firmal on eur-i arve hansapangas ,kui ei saa hakkama, mine paide hansapanka ja küsi kuidas seda makset teha.jõudu
10:31 27.06.2007
Kuid (rekisteröimätön)
kes garanteerib mulle, et ma saan sealt ikkagi nö eelmise aasta rehvid nt toodetud 2006, mitte mingid 2004 or vms? On need rehvid seal ikka korralik kaup? Jama ka ju, kui pärast mingid rondid saad.
20:26 27.06.2007
to kuid (rekisteröimätön)
osta siis eestist need 2 aastat vanad või veelgi vanemad.kui keelest aru ei saa, siis oma viga .seal on muideks ka tagastus võimalus kui rehvid ei meeldi. loe tingimused läbi.
15:32 28.06.2007
Vist (rekisteröimätön)
isegi võtan sügisel jooksu 15 tolliseid suvekaid ligi. Ikkagi 1,2 kilo odavam kui Tallinnas.
09:35 29.06.2007
saswdxs (rekisteröimätön)
Kas keegi teab mõnda sarnast saiti, kust saab odavamalt osta kvaliteetseid naastrehve????
Tänud info eest!!!!
20:10 26.09.2007
BMW 330xd (rekisteröimätön)
norm teenus, nädalaga kohal, ei mingeid probleeme
22:31 26.09.2007
korralik site (rekisteröimätön)
16:36 27.09.2007
anzpoiss
13:29 29.09.2007
passat88
Sai ka sealt Reifendirekt.de -st tellitud ja jooksu pealt üle 3000.- võitu!

Muokattu 29.9.07 13:40

23:37 24.11.2007
vanameez (rekisteröimätön)
Tellisin Reifendirektist omale 27.10.07 Nankang S600 185/70 R14 - 4tk iga rehvi pealt lisa tasu 7.50 eutot ja tasusin sealsamas netis krediitkaardiga- umbes kokku 2830 krooni.
Kuna tahtsin naastrehve, siis pildil oli vaid nankangid ja milestone nendega (või aukudega naela jaoks). Taiwani Nankangi test oli parem ja ta ka odavam kui Itaalia Milestone.
Tuli peagi teade, et saan kätte orienteeruvalt 05.11.07.
Aga asi venis, kuid nendepoolne side oli pidev, küsiti küll saksa-, küll inglismaalt, kas olen saanud kätte.
Olin jätnud ka mobiilinumbri.
Viimaks 17.11.07 käis uksekell ja rõõmsameelne noormees oli ukse taga koos rehvidega- eile õhtul olevat maha laaditud.
Kuigi olin soovinud naelutatuid ja pildil olid naastud- sain vaid aukudega.'
Ju saksamaal siis ei naelutata, keelatud siis?
Moblanumbrit ma aga ei leidnud kuskilt rehvidel asuvalt siltidelt ega aadressi juurest, hea, et kodus olin.
Naelutamine (igas rehvis 108 tk) ja allapanek läks 780 kr- seega kokku 2830+780 = 3610.
Ise kavatsen kevadepoole tellida ka suverehvid, praegu on saada odavalt ka goodyeare ning nokiane.
See jutt selleks, et kui keegi tunneb huvi.
09:49 25.11.2007
georgitzin (rekisteröimätön)
kas tõesti on siis mõtet vaeva näha ja närveerida rehvide pärast ja veel Nankangibongid. siit samast Eestist leiad endale pm sama hinnaga ju ja veel parema rehvi nt Barumi koos kohaletoomisega!
09:49 25.11.2007
AS (rekisteröimätön)
Suht loll kulutus sul 14 tolli ja 3600.-, selle raha eest on ka Eestis valikut küllaga.
17:01 09.12.2007
Eks sõnu võib ju pilduda- aga ükski kriitik ei too välja midagi konkreetset peale õhu võnkumise kuulmenahkadel:-)

Uurisin eelnevalt autokauplusi ja rehvitöökodasid- sama mark oli kõikjal tunduvalt kallim. Pealegi on mul hinna sisse lisatud ka allapanek. Muudest rehvidest rääkimata- olen väga põhjalik vanamees.
Vaid taastatud rehv oli odavam.
Ainsad, kes mu teguviisi kritiseerisid, olid rehvifirmad- klient libiseb käest!
Ilmselt siinsedki kriitikud samat masti.
Suverehviga kaob ära aga naelutamine ning rahavõit korralik, eriti suuremate rehvide puhul.
10:48 02.01.2008
VVV1
Jutt jumalast õige. Mina tellisin 4 selle aasta mudeli Uniroyali lamelli. Kohale tulid 4 päevaga ja hind 4 rehvi pealt vähemalt 2000 krooni odavam meil müüdavatest analoogidest. Tegemist 15 mõõduga.

Muokattu 2.1.08 10:50

12:14 02.01.2008
KimmoL
Tellisin ka poolteist kuud tagasi oma Jeepile 225/70R15 naastudeta talverehvid Yokohama Geolandar I/T. Jooksu hinnaks "uksest ukseni" koos transpordiga (EUR 7,50 rehvi kohta) kujunes veidi alla 5300 krooni.

Tellimine on lihtne: valid rehvid ja maksad kas krediitkaardi või pangaülekandega (ise valisin selle variandi). Firmal on Hansapangas konto, seega piisab tavalisest siseriiklikust maksest.

Mul sattus tellimine nädalavahetusse, seega ülekande registreerumine võttis veidi aega ja sain rehvid kätte 7 päeva pärast. Kohaletoimetamise eest hoolitseb kullerfirma DPD.

Reifendirekt annab ka võimaluse interneti kaudu "Tracking numbri" abil jälgida, kus kohas kaup kunagi liigub. Kui nägin internetist, et kaup on lähimas DPD terminalis, helistasin sinna ja palusin neil rehvid otse rehvitöökotta toimetada, mis nad ka tegit, ilma lisatasuta.
13:35 03.01.2008
re (rekisteröimätön)
kui siseriiklikut makset teha eurodes siis peab sul arve peal olema raha ka eurodes, mitte kroonides.
15:19 03.01.2008
KimmoL
Seda küll. Internetipangas saab vajaliku summa kontol teise valuutasse konverteerida.
09:59 17.01.2008
re (rekisteröimätön)
17 tollised nokiani suverehvid käes nädalaga ja 2000 eeku jooksu pealt odavamalt kui drewsautos pakutakse
14:30 07.02.2008
tomtommulgi (rekisteröimätön)
sai siis ka tellimus tehtus ja näeb kui kiirelt kohale jõuab. kuna minu ingliskeel suht puine siis oli natuke nuputamist kah, et mida nad veel üle küsivad jne
16:52 08.02.2008
tomtommulgi (rekisteröimätön)
uskumatult kiirelt joudsid kohale, esmaspaeval tegin tellimuse ja reedel juba koputati uksele
22:15 15.02.2008
pond (rekisteröimätön)
Jep, mul käis asi täpselt sama kiiresti kui "tomtommulgil".
23:27 12.03.2008
tellisin täna continental eco contact 3 14" ühe jooksu, näis kuidas seekord läheb, kaugel see suvi enam :-)
15:32 19.03.2008
34hz8
Telesin eile 19.03.08 2tk 235/45 17 Regal rehvid.
Makstsin MasterCardiga.
Täna tulli email et mulle on misugune viga adresiga ja pen neid kontrolida..
Kontrolisin kõik on korras ei tea mis nendelle ei meldi.
Satsin nendele vastus et kõik on korras.
Praegu ottan misugune vastus ja raha vell ei ole võtnud...
17:16 20.03.2008
saatsin (rekisteröimätön)
Saadsin neile raha 14ndal nädal juba ootan keegi inglise keelt ei räägi
Saatsin faksi-e-maili et kus tellimus on nemad väitsid et raha pole laekunud käisin Hansapangas nemad on nädal tagasi raha ära saatnud,lasin sealt maksekorralduse faksata.Täiesti ******s firma never ei telli sealt!!!!!
21:26 20.03.2008
midagi pidid sa ikkagi valesti tegema.ise olen korduvalt tellinud ja pole mingeid probleeme
22:14 20.03.2008
KimmoL
Arvatavasti on probleem selles:

Kui sulle tuleb tellimuse kinnitus, pead neile tasu arvestamiseks ülekandmisel veel Verwendungszweck-numbri andma, et su makstud raha seostuks su konkreetse tellimusega. Tähendab et kui saad neilt kinnituse, seal on kirjas midagi sellist kui "Verwendungszweck: KD 11018588 RD 4055399". (Tegin oma tellimuse saksa keeles, ei tea milliseid termineid nad inglise keeles kasutavad.)

Kui kirjutad need numbrid makstes ülekande selgituslahtrisse, ongi valmis.

Nüüd kui sa seda ei ole teinud, võta nendega veelkord mailitsi ühendust ja katsu selgitada, mille ülekandega need numbrid on seotud. Muidu on neil su makstud summa oma kontol, aga nad ei tea, kelle raha ehk mille tellimuse eest too on.

Kõik eeltoodud on kinnitusel ilusti kirjas, aga kuna kogu kirjavahetus toimub ainult võõrkeeles, võib jääda kahe silma vahele.

Muokattu 20.3.08 22:26

22:21 21.03.2008
Niisiis:tellisin 12.03 ühe jooksu continental eco contact 3 R14", koju kätte üritati tuua 19.03.08. Olin tööl. Kuigi olin märkinud tellimusele oma moblanumbri, ei olnud seda rehvidele märgitud. Helistati hiljem naisele. Kui küsisin DPD kullerilt järgmisel päeval,20.03., kust said nad naise numbri, siis vastas, meil on spets selle peale... Imelik, kuid meenus, et mul perepakett, mina kõigi nr-te omanik.
Niisiis, eelmine kord oktoobris läks talverehvidele 3 nädalat, seekord 1 nädal.
Usaldan neid küll.

19:52 22.03.2008
timo002 (rekisteröimätön)
sai siis sealt ka oma lollusest tellitud odavad goodryde rehvid, edaspidi soovitan kui tellite siis tellige ikka tuntud firmade rehve ja ärge hoidke kokku. nimelt siis antud firma rehvid üli suure müraga, isegi vanad naelad ei teinud poolt sellest mürast mis teevad antud rehvid
14:52 23.03.2008
silver887 (rekisteröimätön)
kui maksta Visakaardiga,kas siis võetakse automaatselt kontolt raha maha või peab veel midagi tegema?
15:26 23.03.2008
plaan ka tellida (rekisteröimätön)
plaanis tellida samuti suverehvid sealt, kuid tekkis küsimus, kui uued/vanad rehvid seal on? kas nad müüvad uusi või mitu aastat tagasi toodetuid? Kuidas kogemused on?
12:46 27.03.2008
Toomas Tera (rekisteröimätön)
Otsi alternatiive ka Eestist. Hiljuti sain jube hea hinnaga 16" suverehvid www.rehvid24.ee saidilt
14:08 27.03.2008
v7 (rekisteröimätön)
või www.rehvid.24 on hea sait :)
otsisin sealt 255/40 R17 rehve
Ja rehvid24 saatis mind p...sse:

Otsingu tulemused

Valitud andmetega rehve hetkel pakkuda ei ole!

Aga Reifendiektist olen tellinud ja siiani rahul. Ja nimetatud mõõdu rehvi on neil mitu lehekülge pakkuda.

14:22 27.03.2008
34hz8
Kas kegi makstsid seal MasterCard cardiga?
Ma telisin 235/45 17 rehve..
Ja tegisin kõik punktid ja tuli email et telimus na sadetud ...
Juba üks nadal läks ja veel telimus ei ole.
raha cardil on broneritud aga veel olemas..
Võib olla ma pean midagi tegema?

Aidage palun!! Mulle vaja neid rehvid =))

Muokattu 27.3.08 14:22

15:28 27.03.2008
susi siim (rekisteröimätön)
34hz8 ära põe ,võib olla need rehvid mida sa tellisid on saanud otsa ja sellest viivitus.kui sulle ,meilile tuli vastus ,siis on asi käigus .pole kuulnud ,et keegi oleks ilma jäänud ja sooome on tellitud ning keegi pole nurisenud.veel ju lumigi maas alles.
21:39 27.03.2008
34hz8
23:53 05.04.2008
keegi küsis maksmise kohta visa kaardiga?
mina maksin Visaga hanzanetis ära, midagi muud ei pea tegema, selle ümberarvestuse teeb pank ja vist võtab pisikese teenustasu ka- no oli 30-50 krooni rohkem kui ma kursi järgi arvasin.
Aga usaldusväärne küll. Täna panin oma contid alla ja tegin sõitu:-)
00:04 06.04.2008
olen küll reifendirecti fänn, kuid kui keegi tahab siit eestist odavaid rehve, siis leidsin ühe lingi, kus odavat värki sees- aga tellinud ma pole sealt midagi, nii et teie endi valik

http://www.autoladu.ee/rehvid/185/70/14
14:43 12.04.2008
destroyer666
Võrdluseks http://www.drewsauto.ee/ -st

Continental SPORTCONTACT 2 205/55/R16 6920.00 EEK 4 tükki

http://ssl.delti.com/reifendirekt-en/start.html -st

aga on 91 euri tükk

Matemaatika näitab et.

91*4=364 + (4*7,5)= 394*15,6=6146,4 eeku
Pea 800 eeku vahe!

Muokattu 12.4.08 14:44

14:48 12.04.2008
destroyer666
Ja crosser.ee -s on samad rehvid 7680 eeku
21:06 12.04.2008
eelmisele (rekisteröimätön)
hmm mina sain küll 1760x4=7040.
ja see cosser on veel sellemõttes hea koht, et sealt saab suuremate kallimate mõõtude pealt veel alla ka.
been there done that!
02:33 13.04.2008
KimmoL
Destroyeri mõõdus on kõige odavam jooks Reifendirektis koos transaga ja koju toodud 4717 krooni (Dunlop SP Sport 2000E).
20:10 13.04.2008
destroyer666
jahh aga tellisin juba Goodyear Hydragripid 5000 umbes läks kokku!!!
22:50 14.04.2008
KimmoL
Pole üldse paha. Ja kindlasti parem valik kui protid.
23:14 14.04.2008
oleksküsimus (rekisteröimätön)
Aga äkki oskate soovitada miskeid rehve nii 205-225/45-50/R17 mõõdus ? Miskeid ultra performance rehve pole vaja vaid selliseid, mis peaks korralikult vastu ja oleks ökonoomsed. Alla lähevad Volvo S60'le.
23:18 14.04.2008
Svenson1234 (rekisteröimätön)
Mina olen korduvalt ostnud www.rehvid24.ee kaudu endale ja sõpradele rehvid. Ostsin näiteks 205/55/15 Dunlop Wintersportid sealt 695.- tükk.

Või 205/60/15 Dunlop Graspic DS-2 1000.- tükk
01:19 15.04.2008
Martin_1 (rekisteröimätön)
Ostsin ka selt rehvid suveks. Ainus küsimus oli, kuidas välja arvutada summa EUR-des, mis peaks Hansapanka jõudma. Nordea ei lase siseriiklikku makset EUR-des teha... Maadlesin selle küsimusega, kuid siis meenus, et seal saab ju ka krediitkaardiga maksta, tegin uue tellimuse, maksin krediitkaardiga ja kõik kombes. Tellimuse eest, mille eest pidin Hansapanka raha kandma, jätan Hansapanka raha kandmata ja seega see ilmselt tühistatakse.
14:29 15.04.2008
alar69 (rekisteröimätön)
viisakas oleks ikka see tellimus kodulehelt ära tühistada.
15:03 15.04.2008
Martin_1 (rekisteröimätön)
Kui tellimus tehtud, tuleb selle peale kinnitus postkasti. Jah, viisakas on tõesti teada anda, et I would like to cancel the order number:xxxxxxx ning seda ma õhtul veel tegin, ühtlasi selgitades, et kuna ma ei suutnud välja mõelda, mis oleks see summa EEK-des, mille ma peaks üle kandma, siis tegin uue tellimuse samade rehvide ja sama koguse peale ning maksin krediitkaardiga. Hommikul oli postkastis viisakas vastus, kus teatati, et nad saavad mu murest aru, tühistavad ühe tellimuse kuid tellimus, mille eest krediitkaardiga maksin, on täitmisele suunatud.

Hommikul oli ka Nordeast üsna pikk seletus, kuidas ma oleks saanud välja arvutada, millise koguse EEK-e oleks ma pidanud Hansapanka teele panema. Ühesõnaga, oleks pidanud tegema välismakse (EU makse Nordea pangas). Ei saagi aru, miks Reifendirekt.de ei ütle, et palun kandke meie arvele xxxx EEK. Aga hüva, saab krediitkaariga maksta ja seda võimalust soovitan kasutada.

Reifendirekt.de-st veel - on meeldiv, et mitme rehvi puhul on ka viited rehvide võrdlemisega/hindamisega tegelevatele kodukatele. Aga mis üllatab, on see, et mõne rehvi puhul, mis maksab 45 EUR/tk on hindajate meelest kõik näitajad paremad (või mitte halvemad) kui rehvil, mis maksab n. 76 EUR/tk.
17:18 15.04.2008
kogemus käes (rekisteröimätön)
nii, minul nüüd rehvid käes.

tellisin kolmapäeval, maksin neljapäeva hommikul. täna st teisipäeval kell 10.00-11.00 toodi rehvid ära.

negatiivne:
- ebamugav on see, et soovisin tellida 8 rehvi (4+4), aga erinevates mõõtudes, kuna lähevad kahele erinevale autole. seda seal korraga teha ei saa, pidi tegema kaks eraldi tellimust. tüütu lihtsalt. (panin selle sinna tellimuse lõpus olevasse "hinda meid" lahtrisse ka kirja. 15min hiljem saabus e-mail, et vabandame ebamugavuse pärast, aga kuna erinevad rehvid tulevad erinevatest ladudest, ei saa neid ühele tellimusele panna).

- logistika süsteem on metsas. nagu öeldud, tellisin kahed rehvid. ühed pidid saabuma DPD-ga ja teised GLS-ga. DPD kohta ei ole midagi halba öelda. tracking numberiga saadav info vastas tõele, reifendirecti poolt mailiga saadetav kummide saabumise aeg vastas samuti tõele ja tüübid helistasid 30min enne uksetaha tulekut ette, kas ma ikka kodus olen. GLS-ga nii hästi ei läinud. Kummid jäid ühe päeva võrreldes reifendirecti ennustusega hiljaks, tüüp saabus lihtsalt lampi uksetaha ja tracking info järgi on mu kummid endiselt Leedus...

Positiivne:
- kogu reageerimine tellimusele, raha ülekandmisele, jne on ülikiire ja viisakas.
- nad on eestis käibemaksukohuslaseks ennast reganud, mis tähendab, et kui ostja on firma, saab ta käibemaksu tagasi.
- SEE ON ON KURRADI ODAV:D tellisiin Pirelli P Zero Nero 205/50 ZR 16 89Y ja Conti PremiumContact2 175/60/R14 kummid. Sealt tellides sain Continentalid põhimõtteliselt tasuta. Eesti ja sealse Pirelli hinnavahe on lihtsalt nii suur.

Lõpuks veel nii palju, et minu suurim mure ehk kummide kvaliteet, tundub ka olevat lahenenud. vaadates kummide tootmisaegu, siis Pirelli on märts 2008 ja conti veebr 2008, niiet ilusad, head ja värsked kummid:)

kõigile teistele tellijatele edu:)
13:34 17.04.2008
vanavunt$ (rekisteröimätön)
Avastasin veel ühe netipoe, pole siin vist mainitud.

http://www.aaaa.ee/index.php

Arvamused hinnataseme kohta ja kogemused on teretulnud.
14:57 17.04.2008
Timo2008 (rekisteröimätön)
Sai sealt aaaa.ee'st tellitud umbes nädal tagasi, sain kätte.Ma suurt hinnavõrdlust ei teinud teiste poodidega, tundus enam vähem hind olevat ja hea, et kõik oli eesti keeles. Aega läks vist u. 8 päeva.
15:06 17.04.2008
veel niipalju eelmisele kirjale otsa, peale mõningast foorumis sirvimist, et seal www.aaaa.ee lehel nagu mainitud ja mis mulle isiklikult väga sobib (nõrga ing. ja saksa keele pärast) kõik on eesti keeles plus, pole vaja mingit erilist aju gümnastikat teha välismaksete, valuuta konventeerimise vms. koha pealt.

soovitan.
21:48 17.04.2008
aru ma ei saa (rekisteröimätön)
vot asi, millest ma aru ei saa, on timo sugused inimesed. kui sa hindu ei võrdle, siis milleks osta neti kaudu ja oodata nädal? nagunii sa neid ise kodus alla ei pane... netist ostmise mõte peaks olema ikka hinnavõrdlus... muul juhul lähed lihtsalt esimesse töökotta ja ostad jooksu rehve koos allapanekuga
04:41 18.04.2008
Nojah... ega ma siis päris silmad kinni ka ei ostnud, lihtsalt sellist suuremat hinnavõrdlust ei teinud. Vaatasin paari eesti rehvipoe leheküljele, nendega võrreldes oli mõned sajad kummmi pealt odavam ja kõik ja kuna aega oli siis veel oodata ka, et polnud vaja kohe alla panna, siis mõtlesin eksperimenteerida- nii puht huvi pärast.

vot tak :)
07:59 18.04.2008
juhhhuuu (rekisteröimätön)
Ise olen ostnud www.kummipood.com ja kaup kohal paari tööpäevaga. Väga lihtne kasutada. Ja kui infot küsisin, siis head spetsialistid oskasid soovitada ja suunata, mida parem osta. Soovitan!
11:39 18.04.2008
Vot, vot, see kummipood oligi üks väheseid mis silma jäi ja millega võrdlesingi neid www.aaaa.ee rehve -
Nankang 225 45 18 on seal ikka oma 500.- kummi pealt odavamad kui kummipoes ka mingit suht tundmatud Bravurid vms. rehvid! Loomulikult ei pruugi see kõikide rehvidega nii olla aga kuna mul rohkem mõõte vaja pole siis ei tea ja ei huvita ka :)
Ja ma juba kujutan ette, mis selle peale tuleb, et mis imeasi see Nankankg üldse on- teate, panin alla ja täpselt samasugune nagu iga teine.Mitte mingit vahet pole, ainult maksis vähem! Ega me siin teedel erilisi kiiruskatseid ju teha nagunii ei saa, et siis pole vahet ka mis kumm all on, keskmine kiirus on nagunii 30 koguaeg ja paremale ja vasakule on täpselt sama tunne keerata nagu eelmiste Continentalidega, mis olid autol kaasas.
13:18 18.04.2008
ghg (rekisteröimätön)
Soomes saab samast kohast tellida rehve kuid sait on /www.rengas-online.com/Rengas.html ja seal saab ak naastrehve osta.Hetkel naastudega ggodyear,gislaved ja conti ja piltidel on ikka näha et naelad sees. Võiks ju ka eestis siis naeltega ikka saada ?!
20:57 22.04.2008
niisamaniisama (rekisteröimätön)
Teate seal krdi Reifendirektist on ikka erilised tegelased koos... krt, tellisin mingi 7ndal vist, heas usus et 7päeva jne. krt, täna on 21 ja saatsid tagasi, et seda rehvi hoopis polegi, IDOODID, muud pole öelda... siis helistasin, KÕIK kes Inglise keelt rääkida oleks mõistnud olid juba läinud, meilidele pole kaks päeva keegi midagi vastanud... mul ei ole sõnu... masendav koht, muud midagi!
Eks ma olen siis see üks sajast kes kogu jama omale sai vist... LAHE!

Igatahes EI SOOVITA, hinnad võivad ju odavad olla aga kui isegi ei saa kellegi peale karjuda, kui midagi ikka väga viltu on ja venib siis pole midagi peale hakata, sellist klienditeendidust annab otsida! Masendav!

Ja eks nüüd siis tuleks raha tagasi küsida vist aga no see ülesanne tundub ka väga keeruline tulema vist, kuna ise Saksa keelt ei oska ja need seal on ka nii nagu nad on...

Veelkord- EI SOOVITA

p.s. eks ma annan siia foorumisse teada, kui kunagi selle saagaga ühele poole saan!
00:03 23.04.2008
sain kätte (rekisteröimätön)
15.04 tellisin, täna (22.04) olid kohal. Oleks saanud eile, aga mind ei olnud kodus, kui kuller käis, ja nad ei olnud miskipärast minu telefoninumbrit kauba juurde märkinud. Mina olen rahul.
17:39 25.04.2008
L0thar1us
Noh eks paistab, kaua mul tulevad. Igatahes rehvid pidavat olemas olema ja täna nägin, et raha oli ka üle läinud neile ehk siis peaksid teel olema.

Endal oli alguses jama krediitkaardiga ainult, miskine debiilne limiit oli peal ja kuna enne polnud neti kaudu suurt tellimust teinud, siis ei teadnud arvata ka sellest miskit ja paar päeva läks peasügamisele, et miks pangaarvelt raha ei olnud broneeritud, aga noh õnneks sain selle asja ka pangaga korda.

Muidu klienditeenindusega suhtlesin ka mitmel korral meili teel ja alati vastati juba paari tunniga nii et igatahes siiani rahul, loodetavasti saab asjad ka varsti kätte. Muidu endale võtsin sealt Kumho Ecsta SPT KU31 rehvid.

Muokattu 25.4.08 17:40

12:22 30.04.2008
niisamaniisama (rekisteröimätön)
lubasin siia vahest teada anda kui olen selle krdi Reifendirektiga ühele poole saanud, mis siis minujaoks tähendab raha tagasi saamist, kuna sellise firmaga EI OLE VÕIMALIK asju ajada...

JA RAHA POLE KA SIIAMAANI... nüüd vist juba u. ~7tööpäeva ja ikka ei midagi... helistasin sinna (sain siis lõpuks mingi pool vigase ing. keelega tegelase, kes suutis kuidagi ära seletada, et "jajajh kohe, kohe, et 5 tööpäeva VEEL" (epostile sain ka vastuse- 3,5 PÄEVAGA!!!???)... eks siis annan jälle siia teada (vähemalt saab siin foorumis ennast mingil määral välja elada, sest nende lollide peale pole mõtet karjuda, nad nagunii midagi aru ei saa, mis Sa neile räägid! Ja tundub, et neil on suht ükskõik ka.

SEE EI OLE NORMAALNE FIRMA! ! ! JA NO MULLE EI MAHU PÄHE KUIDAS, NII PALJUDEL ON KÕIK OK OLNUD SELLE KOHAGA?????

Keskustelupalstoille kirjoiattaminen vaati keksien (cookies) lupauksen

KESKUSTELUPALSTAN SÄÄNNÖT

Huomaa, että lisätessä sisällön foorumiin, sinun täytyy noudattaa rajoituksia, joita kuvataan käyttöehdoissa (kappale 7). Lisäksi ovat voimassa myös seuraavat säännöt:
  1. On kielletty:
    1. Myydä tai vaihtaa
    2. Mainostaa suoraan
    3. Poiketa aiheesta
    4. Herjata tai käyttää sivistymättömiä ilmaisuja
    5. Aloittaa ajoneuvoihin liittymättömiä aiheita
    6. Toistaa aiheita tai viestejä
    7. Sivuuttaa tavaamissääntöjä
    8. Kirjoittaa viestejä eri nimillä
    9. Käyttää toisen henkilön oikeaa nimeä
    10. Isojen kirjaimien turha käyttö
  2. On sallittu auttaa muita keskustelupalstan vieraita suosittelemalla hyvää yritystä tai kokeneetta henkilöä. Saa laajentaa aihetta.
  3. Viestit ja aiheet, jotka ovat vastoin sääntöjä, poistetaan ja sivuston ylläpitäjällä on oikeus estää säännöistä piittaamattomien pääsy palstalle.
  4. Kysymykset ja ehdotukset on lähetettävä foorumin valvojan sähköpostiosoitteeseen.
  5. Aiheen otsikon ei pitäisi olla epämääräinen: "ongelma", "auttaa".
  6. On vakavasti suositeltavaa merkitä merkki ja malli, mistä on puhe, aiheen otsikossa.
  7. On kiellettyä toistaa välimerkkejä aiheen otsikossa, esim. "kuinka iso on Calibran polttoaineen kulutus???????????"
  8. On kiellettyä mustata tavaramerkkiä aiheen otsikossa, esim. "huijareita in ASDF kaupassa". Omista konkreettisista kokemuksista jostakin yrityksestä tai tavaramerkistä voi kirjoittaa viestissä.
  9. auto24.ee:llä on oikeus muutta foorumin sääntöjä.
  10. Foorumilla on oikeus poistaa tai sulkea viestit ja aiheet, jotka ovat foorumissa turhia tai roskapostia.

VASTAA VIESTIIN

Nimi
Aihe 
Kuvat + lisää kuvia
Viesti
Pyydän vastaamaan   sähköpostitse:
Tarkistuskoodi
Syötä kuvassa näkyvä koodi. Rekisteröitynyt käyttäjä vältty siitä.