Kirjaudu sisään

Keskustelut

Kysy asiantuntijalta

Muut keskustelut

AIHE: EDEVAD LINNUD

20:21 06.07.2019
Kärss
Edevad linnud
Foorumis on teemasid kassidest-koertest ja ka lindudest, aga mitte päris selles kontekstis. Mul selline naljakas probleem, et linnud käivad osadel autodel end küljepeeglist vaatamas ja reageerivad oma peegelpildile nii, et situvad seejärel terve ukse täis:) Pildi panin punasest autost, kaks ülejäänud linnumagnetit on sinised. Põhjus, miks just need autot, tundub olema vaid selles, kuidas paikneb peegel uksel oleva klaasitihendi suhtes, kuhu on linnukesel hea oma küüned taha lükata ja siis peegli ees edvistada. Enamus edvistajatest on põldvarblased (mitte linnas levinud koduvarblased) ja ainus lahendus probleemile on olnud kilekotid ja vanad "sokid", mis hoovis parkides kohe peeglitele peale tuleb tõmmata. Lindudel oleks nagu sõltuvus peegli osas, sest kui näiteks koju saabudes on vaja midagi kiiresti tuppa (külmkappi) viia, on õue tulles juba esimesed sitalärakad ustel. Ükski linnupeletaja ei tööta, sest lind harjub nagunii kõigega - peeglite probleem on aastaringne, kuid marjade söömise probleem ajutine ja seal saab need loetud nädalad kõikmõeldavate hernehirmutistega suurepäraselt hakkama. Ega ma siin nõu küsigi (kui keegi pakub, kuulan huviga!), aga see on nüüd ainus asi maailmas, kus ma automaatselt kokkuklapitavatel küljepeeglitel mõtet näen. Õnneks puudutab see vaid üksikuid autosid ja varasemalt pole väga häirinud, kuna need juhtunud olema vaid mingiks hooajaks ostetud autod. Praegu on aga see peeglite peitmine üsnagi igapäevane tüütu tegevus, neid autosid samas müüa kah veel ei tahaks...
20:49 06.07.2019
edev lind (rekisteröimätön)
Re: Edevad linnud
Miks peaks linnud ennast peeglist vaatama,ons sellel mingi seletus?.Kas oled ise näinud pealt kuidas nad ennast vaatavad ja siis häda teevad.Äkki satub juhuslikult õhust lennates.
20:58 06.07.2019
edev lind (rekisteröimätön)
Pakkusid ise parima vastuse ka(kokkuklapitavad peeglid) iga kord midagi peale mässida jube tüütu tundub.Äkki siis näevad ennast uste klaaside peegeldusest.)
15:24 07.07.2019
Mahno3 (rekisteröimätön)
Elan ka maal ja oman peeglitega autosid. Sõltumata autost pole keegi end imetlema ja pasanteerima tulnud. Valikut on nagu olnud....erinevate tootjate sõiduautod, kaubikud, maasturid... Tsikkel seisab ka õues teinekord, ei peida sellelgi peegleid, kuigi paagi peal oleks ju eriti mugav promeneerida.
15:51 07.07.2019
allemann11
Häda pole minu auto peale tehtud. Küll aga meeldib linavästrikutele käia "vaenlast" toksimas ja tema peale karjumas. Ehk sätivad end istuma ja toksivad peeglit üsnagi agresiivselt.
16:08 07.07.2019
63amg (rekisteröimätön)
ka minul on sel aastal sama probleem.võibolla sellest,et parkisin teise koha peale.kui enne parkisin ida-lääne suunal,siis praegu põhja-lõuna suunal.asukohta muutsin ka u.50 meetrit.ei tea,eks paistab.minul muidugi selline albatross pole käinud ,nagu sel punasel masinal,vaid väiksed linnud
12:03 09.07.2019
Kärss
# Kas oled ise näinud pealt kuidas nad ennast vaatavad ja siis häda teevad.Äkki
# satub juhuslikult õhust lennates.

Kui ma vorbiks tuhat pilti neist, kas siis oleks usutavam? See tsirkus on siin maal käinud eluaeg, lihtsalt nende lindude ja minu autoeelistused on praegu just täpselt samad. Ei arva, et minuga rohkem juhtuks kui teistega - ma lihtsalt olen veidi uudishimulikum, et kui mingi muster korduma hakkab, tunnen siirast huvi, miks see nii on. Sellest pildil olevast mõlemal pool pargivad teised autod, lindudele need teised huvi ei paku... no mine võta kinni, miks nad seda teevad:)
13:58 09.07.2019
... (rekisteröimätön)
Mul on ka punane peeglitega auto, aga linnud istuvad auto kohal puuokstel ja s.tuvad sealt alla.
13:24 10.07.2019
Birdman. (rekisteröimätön)
Nad ei vaata ennast. Üritavad konkurenti kes peeglis vahib minema ajada.
23:02 12.07.2019
qp (rekisteröimätön)
Meie linnud , ei tea kuid tulin just välismaalt kus papagoid on küll edevad ja neile meeldivad peeglid.
22:02 16.07.2019
karoQQQ (rekisteröimätön)
oma osa on siin ka koledal punasel värvil...

Keskustelupalstoille kirjoiattaminen vaati keksien (cookies) lupauksen

KESKUSTELUPALSTAN SÄÄNNÖT

Huomaa, että lisätessä sisällön foorumiin, sinun täytyy noudattaa rajoituksia, joita kuvataan käyttöehdoissa (kappale 7). Lisäksi ovat voimassa myös seuraavat säännöt:
  1. On kielletty:
    1. Myydä tai vaihtaa
    2. Mainostaa suoraan
    3. Poiketa aiheesta
    4. Herjata tai käyttää sivistymättömiä ilmaisuja
    5. Aloittaa ajoneuvoihin liittymättömiä aiheita
    6. Toistaa aiheita tai viestejä
    7. Sivuuttaa tavaamissääntöjä
    8. Kirjoittaa viestejä eri nimillä
    9. Käyttää toisen henkilön oikeaa nimeä
    10. Isojen kirjaimien turha käyttö
  2. On sallittu auttaa muita keskustelupalstan vieraita suosittelemalla hyvää yritystä tai kokeneetta henkilöä. Saa laajentaa aihetta.
  3. Viestit ja aiheet, jotka ovat vastoin sääntöjä, poistetaan ja sivuston ylläpitäjällä on oikeus estää säännöistä piittaamattomien pääsy palstalle.
  4. Kysymykset ja ehdotukset on lähetettävä foorumin valvojan sähköpostiosoitteeseen.
  5. Aiheen otsikon ei pitäisi olla epämääräinen: "ongelma", "auttaa".
  6. On vakavasti suositeltavaa merkitä merkki ja malli, mistä on puhe, aiheen otsikossa.
  7. On kiellettyä toistaa välimerkkejä aiheen otsikossa, esim. "kuinka iso on Calibran polttoaineen kulutus???????????"
  8. On kiellettyä mustata tavaramerkkiä aiheen otsikossa, esim. "huijareita in ASDF kaupassa". Omista konkreettisista kokemuksista jostakin yrityksestä tai tavaramerkistä voi kirjoittaa viestissä.
  9. auto24.ee:llä on oikeus muutta foorumin sääntöjä.
  10. Foorumilla on oikeus poistaa tai sulkea viestit ja aiheet, jotka ovat foorumissa turhia tai roskapostia.

VASTAA VIESTIIN

Nimi
Aihe 
Kuvat + lisää kuvia
Viesti
Pyydän vastaamaan   sähköpostitse:
Tarkistuskoodi
Syötä kuvassa näkyvä koodi. Rekisteröitynyt käyttäjä vältty siitä.