Kirjaudu sisään

Keskustelut

Kysy asiantuntijalta

Muut keskustelut

AIHE: UUE (ESINDUSEST OSTETUD) CHOPPERI ARVELEVÕTMINE

11:59 01.12.2014
VainoMiil
Uue (esindusest ostetud) chopperi arvelevõtmine
Tere
Teen siin kevadeks mootorrattaostu plaane ja palun teie abi. Kas keegi oskab kommenteerida kuidas käib ametlikust esindusest ostetud uue chopperi (Kawasaki, Yamaha, Honda jne.) ARK-is arvelevõtmine? Ehk siis..kas sellega tegeleb müüv esindus või tuleb sellega ise tegeleda ning mis see kõik maksta võib?
Olen oma esimest mootorratast ostmas, seega täiesti võhik...palun mõistvat suhtumist :-)
12:22 01.12.2014
kawa00
Re: Uue (esindusest ostetud) chopperi arvelevõtmine
Valik on sinu kas võtad ise arvele või pakub teenust võtmed kätte esindus . Ja ei teeks paha teha endale selgeks mis ratast täpselt tahad . Talv on ostuks proovisõidu koha pealt halb ,kui tahad konkreetse isendi käitumist tundma õppida .
12:47 01.12.2014
VainoMiil
Suur tänu kawa..tegelimult me tean, mis mulle MEELDIB ja millele mu rahakott külge hakkab...loodan vaid, et minu 'väljavalitud' ratas kevadeni ikka seisab (niikaua on mul veel aega oma sissetulekuid - väljaminekuid arvutada).

Antud juhul mind huvitabki kas 'võtmed-kätte' teenus on pigem traditsioon või on lihtsam (odavam!) endal asja ajada.
13:21 01.12.2014
alambe
Lihtsam on lasta esindusel arvele võtta, kuna ise seda tehes pead ratta käruga MNT büroosse viima ja siis saad alles arvele, esindusest saad vajadusel koos kindlustusega pilliga minema sõita.
17:21 01.12.2014
maaks
Arvele lase ikka müüjal võtta (kui esindusega tegu) - siis kindel, et müra või numbrituledega mingit tagsilööki ei tule :-)
Kui ratas juba eesti registris ja kehtiv ülevaatus (või vähem kui 3a vana) siis võid ka ise MNT-s ümber vormistada - ratast ette ei ole vaja näidata. Samas pead ratta ju poest koju kah kuidagi saama kui nüüd ära ostad. Ise ma ostuga viivitaks maksimumi, kuna garantii hakkab tiksuma ikka ostust, reaalselt sõita saab aga alles aprilli lõpust.
See, et esimeseks rattaks esindusest tutika ostmine halb mõte oli, saab sulle muidugi alles hiljem selgeks :-) , aga eks omad vitsad peab igaüks ikka ise kätte saama.
09:50 02.12.2014
VainoMiil
Aitähh teile...tundub, et sain vastuse küsimusele.
Samas tekkis, loomuliku,t, huölgaliselt uusi (algaja asi)...seepärast pöördungi maaksi poo,e, et...loll õpib oma vigadest, tark teiste vigadest...ole hää miis ja õpeta nooremaid miks on halb mõte esimeseks rattaks esinduse tutt-uus? :-)
11:11 02.12.2014
maaks
Vastus su uues teemas :-)

Keskustelupalstoille kirjoiattaminen vaati keksien (cookies) lupauksen

KESKUSTELUPALSTAN SÄÄNNÖT

Huomaa, että lisätessä sisällön foorumiin, sinun täytyy noudattaa rajoituksia, joita kuvataan käyttöehdoissa (kappale 7). Lisäksi ovat voimassa myös seuraavat säännöt:
  1. On kielletty:
    1. Myydä tai vaihtaa
    2. Mainostaa suoraan
    3. Poiketa aiheesta
    4. Herjata tai käyttää sivistymättömiä ilmaisuja
    5. Aloittaa ajoneuvoihin liittymättömiä aiheita
    6. Toistaa aiheita tai viestejä
    7. Sivuuttaa tavaamissääntöjä
    8. Kirjoittaa viestejä eri nimillä
    9. Käyttää toisen henkilön oikeaa nimeä
    10. Isojen kirjaimien turha käyttö
  2. On sallittu auttaa muita keskustelupalstan vieraita suosittelemalla hyvää yritystä tai kokeneetta henkilöä. Saa laajentaa aihetta.
  3. Viestit ja aiheet, jotka ovat vastoin sääntöjä, poistetaan ja sivuston ylläpitäjällä on oikeus estää säännöistä piittaamattomien pääsy palstalle.
  4. Kysymykset ja ehdotukset on lähetettävä foorumin valvojan sähköpostiosoitteeseen.
  5. Aiheen otsikon ei pitäisi olla epämääräinen: "ongelma", "auttaa".
  6. On vakavasti suositeltavaa merkitä merkki ja malli, mistä on puhe, aiheen otsikossa.
  7. On kiellettyä toistaa välimerkkejä aiheen otsikossa, esim. "kuinka iso on Calibran polttoaineen kulutus???????????"
  8. On kiellettyä mustata tavaramerkkiä aiheen otsikossa, esim. "huijareita in ASDF kaupassa". Omista konkreettisista kokemuksista jostakin yrityksestä tai tavaramerkistä voi kirjoittaa viestissä.
  9. auto24.ee:llä on oikeus muutta foorumin sääntöjä.
  10. Foorumilla on oikeus poistaa tai sulkea viestit ja aiheet, jotka ovat foorumissa turhia tai roskapostia.

VASTAA VIESTIIN

Nimi
Aihe 
Kuvat + lisää kuvia
Viesti
Pyydän vastaamaan   sähköpostitse:
Tarkistuskoodi
Syötä kuvassa näkyvä koodi. Rekisteröitynyt käyttäjä vältty siitä.