Kirjaudu sisään

Keskustelut

Kysy asiantuntijalta

Muut keskustelut

AIHE: DETAILSEMAID PILTE SKODA YETI-VÄRVILOOLE

17:31 10.04.2014
kah_yeti (rekisteröimätön)
Re: detailsemaid pilte Skoda Yeti-värviloole
Mul ka sarnane juhtum, eks ole näha, mis sest asjast saab...???
Lubati küll, et tehakse ikka korralikult ja keregarantii kehtib ka järgmised 10 aastat. Ainus mure pidi olema EU nõuded värvile, mis ei lase enam normaalseid autosid teha, rääkimata hilisematest värviparandusest...
18:45 10.04.2014
Siiidiuss (rekisteröimätön)
19:17 10.04.2014
Siiidiuss (rekisteröimätön)
00:30 06.07.2014
Jurgen121212 (rekisteröimätön)
Uusi autosi roostega pole näinud, peale Transiti, kuid muid koostevigu on küll ja küll.
Volvo V40 näiteks, mille puhul ütleks esilaksuga, sest esistange jookseb erinevalt esitulede juurest. VW Polo, millel tagumine uks oli halvasti küljes. Keskmise posti juures oli ukse serv pea 0,5 cm eemal. Täiesti uued autod esinduses.
09:08 26.08.2014
Sikihiire Mitt (rekisteröimätön)
Täpselt sama pull. 2013 aasta alguse Yetiga tegemist. Läheb ka lähinädalatel tegemisse. Ausalt öeldes on pettumus küll, kui ikka nii uuel autol on tihendid uste servad haljaks hõõrunud ja värv teatud kohtades kobrutab...
09:14 26.08.2014
didiid
Mis värvi autoga Sinu puhul tegu? Ma pole viitsinud enam nii täpselt uurida hetkeseisu, kuid igal pool üle auto on valgeid täpikesi küll ( loe: täkkeid punases värvis ja paistab välja valge kruntvärv ). Ei teagi, kas järgmise suurema hoolduse käigus peaks hakkama nende pärast õiendama, või ostma selle värviparanduskomplekti ja lihtsalt ise üle käima... muidugi 2 aastase auto puhul oleks see vist siiski pigem garantii rida.
11:45 26.08.2014
Sikihiire mitt (rekisteröimätön)
Värviks must pärlmutter Black-Magic.
11:44 05.01.2015
oot-oot auto 100 (rekisteröimätön)
kas auto 100 tegelased nagu natuke naglad pole. teeninduse suhtumine on minu jaoks tähtasma kui auto hind. seega sellest pesast, kus klient on alati loll hoian eemale ja soovitan teistel ka
13:17 05.01.2015
v_ (rekisteröimätön)
Golf 5 tüüpviga oli, et tagumiste uste tihendid hõõrusid teise poole nii ära, et värv maas. Ja kohe mitu sellist Golf 5 nägin omal ajal. See oli 2010 aasta ja autod olid 2008 aasta, ehk 2 aastat vanad. Ja uksetihend oli krundini välja kulutanud. Samas neid värviti. Meie omal värviti nii, et lakk hakkas paari kuu pärast maha kooruma ja nüüd ei olnud lihtsalt värvi kulumisega vaid tulid ka rooste punnid üles... Estonia värvitöökoja kvaliteet. Müüsime maha. Sellest ajast pelgan värvitud autosid kui tuld. Eestis on see autoremondi kvaliteet pööraselt madal :(. Isegi leedukad keevitavad 3 autot kokku ja teevad paremini. Samas kindlasti on neid kes tagaust vähem kasutanud ja probleeme netu.
16:22 05.01.2015
G60
Värv kulub tagauste tihendite juurest maha siis kui on pehme kere ja kulgetakse kehval teel, siis kere veidi "liigub kaasa" ja ukse tihendid hõõruvad koguaeg edasi tagasi, st uks kere suhtes koguaeg liigub veidi kui ebatasasusest üle sõidad. Ma oma masinaga kurtsin, et tihendid kehval teel krigisevad, oli kuulda kuidas kehval teel toimub hõõrdumine ja selle peale määriti tihendid mingi spets õliga sisse, probleem kadus. Aga minu autol tihend puutub vastu teist tihendit ja kere ei saa sellest kahjustada, lihtsalt häiriv oli.
Autode kered on pehmed tänapäeval. Kahju.
16:12 24.08.2015
Kuidas siis kaaskannatajatel värvitööd on edenenud...?
Minu oma on juba KOLM korda võõbatud ja saaga kestab edasi...!
Töö kvaliteet on olnud alla arvestust: jooksud, nätske värv, värvised tihendid, poolik töö jms on asjad millega peab arvestama...! :(

Kas kellelgi on olnud kogemusi otse tehasega suhtlemisel?

Tunnen kaasa kõigile, kes oma keregarantiid Auto100's lahendama on hakanud...
16:19 24.08.2015
didiid
Minul on värv siiamaani garantiiks olnud kohtades püsinud (peale garantiivärvimist, igast täkkeid on üle kere küll igal pool.
21:15 09.09.2016
Järjekindlus viib sihile, aega võtab, aga alla ei tohi anda...!
Skodas vähemalt ei tõmmata kliendile kohe kotti pähe, nagu mõned teised "tunnustatud" seda tuimalt esimesel võimalusel üritavad! Nautige garantiid, paljudel on see ainult sõnakõlks! ;)
12:25 14.09.2016
n. (rekisteröimätön)
kah_yeti on väga tüüpiline eestlasest skoda kummardaja. Värv on pa*k, teenindus on pa*k, aga autot ja teenindust kiidab ikka taevani.

Palun loetle kogu nimekiri neist "paljudest" kus garantii on sõnakõlks. Sa proovi vahelduseks mõnda teist automarki ka lisaks VAGi pa*ale ja alles siis näed, milline võib olla teenindus. Ega Toyotat ainult auto enda pärast ei osteta.

Ja ma tean millest ma räägin. Ma ei ole seni ühtegi automarki rohkem kui ühte korda pidanud (sh VW). Küll olen jäänud truuks jaapani autodele ja sealsele teenindusele.

Muokattu 14.9.16 17:04

16:20 14.09.2016
ex_yeti (rekisteröimätön)
ei kummarda Skodat, aga usu mind, võib ka hullemini minna(#infoauto)... :(

aga tänud muidugi vihje eest, järgmisega vaatangi ehk uuesti "japse"...?! samas varasemast kogemusest(ca 10a tagasi) - ei ole ka nendega rooste suhtes muretu ega laabu alati ka teenindus...! ;)
19:38 14.09.2016
Fab2 (rekisteröimätön)
Kui tihti autot pesed? Korra kuus? Kas korrektselt või lased survekaga isepesulas üle või käid automaatpesulas? Autokeemia müüjana tuletan meelde, et sõiduauto tuleks pesta korralikult vähemalt iga 2 nädala tagant. Minu viimased 5 sõidukit (2 Mercedest, 1 BMW, 1 Volvo ja 1 Škoda pole isegi värvitäkete juurest roostetama hakanud. Korralikult puhtaks, iga sügis ja kevad Korralik ja kvaliteetne vaha peale ja pole sul muresid.

Mitte tulla ja rääkima sellest kuidas selleks aega ei ole. Vahatamine on koos korraliku tõrvapesu ja käsipesuga 5h töö. 10 tundi 1 aasta kohta ei ole just suur ajakadu. Võimalus ka lasta vahatada. Iga 2 nädala tagant võimalusel ise käsipesu teha või käsipesulas käia ei tohiks uue auto omanikule üle jõu käia.

Kui oma auto kasutusjuhendi kätte võtad leiad koha, kus on spetsiaalselt see väljatoodud...

Keskustelupalstoille kirjoiattaminen vaati keksien (cookies) lupauksen

KESKUSTELUPALSTAN SÄÄNNÖT

Huomaa, että lisätessä sisällön foorumiin, sinun täytyy noudattaa rajoituksia, joita kuvataan käyttöehdoissa (kappale 7). Lisäksi ovat voimassa myös seuraavat säännöt:
  1. On kielletty:
    1. Myydä tai vaihtaa
    2. Mainostaa suoraan
    3. Poiketa aiheesta
    4. Herjata tai käyttää sivistymättömiä ilmaisuja
    5. Aloittaa ajoneuvoihin liittymättömiä aiheita
    6. Toistaa aiheita tai viestejä
    7. Sivuuttaa tavaamissääntöjä
    8. Kirjoittaa viestejä eri nimillä
    9. Käyttää toisen henkilön oikeaa nimeä
    10. Isojen kirjaimien turha käyttö
  2. On sallittu auttaa muita keskustelupalstan vieraita suosittelemalla hyvää yritystä tai kokeneetta henkilöä. Saa laajentaa aihetta.
  3. Viestit ja aiheet, jotka ovat vastoin sääntöjä, poistetaan ja sivuston ylläpitäjällä on oikeus estää säännöistä piittaamattomien pääsy palstalle.
  4. Kysymykset ja ehdotukset on lähetettävä foorumin valvojan sähköpostiosoitteeseen.
  5. Aiheen otsikon ei pitäisi olla epämääräinen: "ongelma", "auttaa".
  6. On vakavasti suositeltavaa merkitä merkki ja malli, mistä on puhe, aiheen otsikossa.
  7. On kiellettyä toistaa välimerkkejä aiheen otsikossa, esim. "kuinka iso on Calibran polttoaineen kulutus???????????"
  8. On kiellettyä mustata tavaramerkkiä aiheen otsikossa, esim. "huijareita in ASDF kaupassa". Omista konkreettisista kokemuksista jostakin yrityksestä tai tavaramerkistä voi kirjoittaa viestissä.
  9. auto24.ee:llä on oikeus muutta foorumin sääntöjä.
  10. Foorumilla on oikeus poistaa tai sulkea viestit ja aiheet, jotka ovat foorumissa turhia tai roskapostia.

VASTAA VIESTIIN

Nimi
Aihe 
Kuvat + lisää kuvia
Viesti
Pyydän vastaamaan   sähköpostitse:
Tarkistuskoodi
Syötä kuvassa näkyvä koodi. Rekisteröitynyt käyttäjä vältty siitä.