Kirjaudu sisään

Keskustelut

Kysy asiantuntijalta

Muut keskustelut

AIHE: KIIRUSEÜLETAMINE JA JUHTIMISÕIGUSE PEATAMINE

15:32 03.08.2012
ddfdf (rekisteröimätön)
Re: kiiruseületamine ja juhtimisõiguse peatamine
Lisaks... "Kui esmase juhiloa omajal on liiklusnõuete rikkumise eest kehtiv karistus, väljastatakse talle juhiluba pärast liiklusteooriaeksami edukat sooritamist."
17:05 04.08.2012
juku123456 (rekisteröimätön)
Ei ole eelnevaid rikkumisi ja load on alla aasta alles käes olnud.
Seega kui ükskord vahetama lähen,ei oleks vist vaja teooriat uuesti sooritada..
Siinkohal mainiks,et saage ka teised uljaspead trahv kätte ja siis hakkate samuti mõtlema tagajärgedele ja mis edasi saab..
Mina sain oma õppetunni kätte sellest asjast igatahes.
18:16 04.08.2012
samuti patustanu (rekisteröimätön)
Mina sain lõige 3 rikkumis eest 480 euri trahvi ja lisakaristusena määrati 3 kuud lubadeta. Vastuväite kirjutasin, eelnevaid rikkumisi polnud ja raskendavaid asjaolusid samuti mitte! Lõige 3 rikkumise puhul muideks on lisakaristuse maksimum 6 kuud mitte 12 ja miinimum 3 kuud.
Muud pole soovitada kui vastuväide ülimalt härdaks ajavana kirjutada ja endale selgeks teha kumb olulisem kas väike rahatrahv või load. Mina palusin load alles jätta aga otsustati teisiti, eks tuleb päev kui menetleja minu mõjuvõimu all oma "karistust" saamas on:)
13:13 18.08.2012
luupu (rekisteröimätön)
Yletasin teiskordselt kiirust ja sain trahvi 260€ ning juhtimisõigus peatati 3ks kuuks (ei ole vahtralehe aeg), kas siis on vaja teha ka teooriaeksam arkis uuesti uute lubade saamisel?
14:27 18.08.2012
mina mina (rekisteröimätön)
15:46 18.08.2012
(rekisteröimätön)
samuti patustanul muidugi hea suhtumine:
Mina palusin load alles jätta aga otsustati teisiti, eks tuleb päev kui menetleja minu mõjuvõimu all oma "karistust" saamas on:)

et siis tema rikub teadlikult seadust ja on pahane kui seadus teda "eriliselt" ei kohtle ja kui võimalus avaneb, väänab tagasi sellele, kelle ametiks on seadustest kinnipidamise jälgimine. tüüpilne ärapanija mentaliteet.
17:08 10.09.2012
.,-,.-, (rekisteröimätön)
Kolmeks kuuks läinud..kas ma pean ilmtingimata load arki viima või võin oma kätte ka jätta? Iseenesest nad ju näevad kõiki lubadega seonduvaid andmeid arvutis ja uurides ühelt tuttavalt politseinikult,väitis ta,et ei pea viima ja mingit trahvi või lisakaristust ka sellega ei tohiks saada.
18:09 10.09.2012
stammer (rekisteröimätön)
Sellise räige rikkumise puhul tehakse raudselt liitkaristus:
rahatrahv (või selle ekvivalent arestis olemisega) JA juhtimisõiguse peatamine alates 3-st kuust.
Kui oled juhuslikult veel sotsiaalselt ebastabiilne ( ei õpi, ei tööta, ei ole kindlat elukohta, ei ole peret) - on võimalus veelgi suurem karistus saada.
19:08 10.09.2012
tuttav politseinik (rekisteröimätön)
Mina küll sulle sellist jama ei ajanud. Vaata SL § 127. Trahvi tõesti ei saa aga sunniraha võib määrata küll.
13:23 03.01.2013
ao (rekisteröimätön)
tere.lisakaristusena oli määratud juhtimisõiguse äravõtmine üheks kuuks. Otsus jõustus 04.12.2012. Resolutsioonis on kirjas et juhtimisõiguse äravõtmise tähtaeg lõpeb 03.01.2013. Kas peaksin saama ka load tagasi samal päeval? milline õigusakt seda reguleerib?
14:10 03.01.2013
audi_a6_v6
Ei, load saad tagasi siis, kui mõistus koju jõudnud!
15:24 03.01.2013
grigoori
audile
Ma olen saanud elus kaks liiklustrahvi kiiruseületamise eest. Mõlemad möödumisel aeglasemast sõidukist. Minu terve mõistus ütleb, et möödasõit kui ohtlik manööver tuleb sooritada lühima võimaliku ajakuluga.
Mis sinu analüütiline järeldusvõime ütleb, kas mul on nüüd mõistus kodunt ära või ikkagi kodus?

ao-le. Karistuse kuupäevad loetakse sisse, ehk 03.01. on viimane päev ja 04.01. võid load tagasi saada. Kuigi minu arust tänapäeval lubasid enam füüsiliselt käest ära ei võeta?
16:04 03.01.2013
karvanejakole
grigoori, kas sinna oledki selline möödasõidupede, kes lõpetab möödasõidu olenemata asjaoludest ca 140km/h ja siis PIDURDAB hoo tagasi 100 peale? Oled trahvi õige asja eest saanud!
17:35 03.01.2013
audi_a6_v6
to: grigoori

Lube ei võeta ära väikese kiirusületuse eest, mõtle ka sellele. Ületan isegi möödasõites kiirust, aga mitte nii palju, et politsei peaks load hoiule panema.
19:05 03.01.2013
grigoori
Lube võetakse ära ka järjestikuste rikkumiste pärast.

06:37 28.01.2013
(kotkas) (rekisteröimätön)
olen suutnud 3..4 aastat sõita nii korralikult, et pole ka hoiatust tehtud. Uusaasta aga annab mulle kõvad vitsad. LS §238 sain 36 euri ning hiljuti viljandi mnt-l orgu sõites tõusis kiirus tõest liiga kiireks ennem kui jõutsin oma viga parandada ehk kiirust maha võtta oli erapolitsei mu kiiruse juba ära fikseeerinud §227 Lg3 Kuna oman ka T kat lube siis kardan väga jubedalt, et võtavad mul leiva teenimise võimaluse. Kas juhtimisõigus peatatake täielikult või ka vastaval kategoorial?
08:38 28.01.2013
grigoori
Täielikult ikka.
Mida võid teha - kirjuta Liikluspolitseile puhtsüdamlik seletuskiri, kahetse ja loobi tuhka pähe ning palu lubasid mitte ära võtta. Enamus juhtudel aitab. Seda võiksid teha kohe.
Ku ikka ära võetakse, vaidlusta kohtus - et ilma lubateda pole võimalik igapäevatööd teha ning oled pere toitja vms. Viimast võid esile tuua ka seletuskirjas.
Üldiselt ma ei ole kindel, kas kahe ületamise peale lubade kallale minnaksegi?

Muokattu 28.1.13 08:38

15:25 27.11.2015
IdiootOlen (rekisteröimätön)
Tere,ei hakka minagi uut teemat tegema.
Jäin kiiruse ületamisega vahele. +42.
Ja viidi kohe politseisse. Paar aastat tagasi jäi mu sõber samuti +48 kiirusega vahele aga vormistati paberid aga lasti minema. Kohus tal muidugi hiljem oli.
Kas on seadus muutunud vahepeal või oleneb millise politsei otsa satud.
Kuidas tänasel päeval olema peaks?
20:10 27.11.2015
rmmtmm (rekisteröimätön)
Kaldun arvama, et seadused vahepeal oluliselt muutunud ei ole, aga palju oleneb asjaoludest - Sinu käitumine ja varasem register näiteks.
Olen mitmeid kuulnud kurtmas, et neid koheldi eriti jõhkralt, aga pärast tuleb jutu seest välja, et käitus ise väljakutsuvalt - omal paari kuu vanune karistus kehtiv.
Mitte, et nüüd lausa lömitama peaks. Ise olen jäänud viisakaks ja rahulikuks - kui olen süüdi siis tunnistan oma süüd ja ei ole nagu liiga tehtud.
21:19 27.11.2015
to IdiootOlen (rekisteröimätön)
Vot oledki idioot. Mina oleks sinu koha peal sellise kiiruse ületamise eest maha lasknud. Potentsiaalne mõrvar ja õigust jääb veel ülegi. Reeglid on täitmiseks! Kas meil sellel nädalal vähe hukkunuid liikluses veel on olnud? Ja miks need õnnetused juhtuvad - KIIRUS, KIIRUS!
21:29 27.11.2015
karvanejakole
to IdiootOlen (registreerimata), kas nädal lõppes kehvasti?
17:54 04.01.2016
vanem inimene (rekisteröimätön)
Midagi ei muutu meie ühiskonnas. Kihutatakse ja tapetakse. Kõik arvavad, et nendega see ei juhtu. Nii arvas minu sugulane kes tappis möödasõidul 6 aastase lapse ema. Ütlesin korduvalt. Ära kihuta, ma nägin sind kihutamas. Ei ma ei kihuta ja ei juhtu midagi, ma olen nii proff. Kuni ühel päeval oli inimene tapetud.

Täna tapeti Vaivaras möödasõidul ja kokkupõrkel vastutuleva autoga 2 aastane laps!

Ma paneks sellised seina äärde ja juhtimisõiguse peataks kõikidel kiiruseületajatel 3 aastaks esimese korra kohta. Teisel korral igaveseks! 2 aastane laps ei saanud võimalust! Kas on õige anda debiilikust autojuhile võimalus? Ma arvan, et ei ole!
18:48 04.01.2016
qfter (rekisteröimätön)
No vahel on ikka vaja teha möödasõite. Kui maanteel ette satub rekka, mis sõidab 50 km/h..kaua sa passid tema taga maanteel? Rääkimata ratastraktoritest, mis heal juhul 40 kilti-tunnis-kiirusega paarutavad maanteel pikki vahemaid.
20:25 04.01.2016
Bzzz (rekisteröimätön)
Kiiruseületamistel on vahe.

See kui 50 km/h rekkast või 40 km/h trakatsist sõidad mööda siis vaevalt sul kiirus üle 90-e läheb.

Aga kui sõidad mööda 90 km/h sõitvast autost ja siis karistada saad - olid nii kõva mees kiirust ületada - ole ka kõva mees ja võta karistus vastu mitte ära virise ja vingu siin.
23:06 04.01.2016
sitruz (rekisteröimätön)
Üks asi on kihutamine, teine asi on rehvid mida meil müüakse ja kõigil all. 195 või 205 laiusega rehviga pole võimalik möödasõitu sooritada,et peale manöövrit sõiduk otsesuunda jääks. Alates suunatule sisselülitamisest on jäänud loetud sekundid.
00:02 05.01.2016
looder23
sitruz, hilja on, mine magama. homme tööpäev. mis imeloomad need 195 või 205 rehvid on, et kuidagi otsesuunda ei jää pärast manöövrit? võid vastata hommikul puhanud peaga.
09:39 08.01.2016
gqqqq (rekisteröimätön)
On selliseid rekkasid, mis ise kihutavad nagu hullud ja tekitavad ohtlikke olukordi kamaluga. Jalameheks sellised tegelased.

"Politsei otsib inimesi, kest nägid eile hilisõhtul pealt Tallinna-Tartu-Luhamaa maanteel juhtunud liiklusõnnetust, kus veokilt müksu saanud auto lohises selle ees umbes 100 meetrit. Veokijuht lahkus peatumata.

Avarii juhtus eile kella 22.10 paiku Tallinna-Tartu-Luhamaa maantee 22. kilomeetril sõidusuunal Tartu poole. Mööda esimest sõidurada liikunud punast värvi sõiduautost Volkswagen Vento alustas teisest reast möödasõitu veok tühja palgikoorma haagisega. Möödasõidul olles riivas veok temast paremale jääva sõiduauto vasakpoolset tagakülge ning kokkupõrke tagajärjel libises sõiduauto külg ees veoki esiosa ette. Libisedes veoki ees umbes 100 meetrit, vabanes sõiduauto veokiga kontaktist ning libises veoki taha sõiduteele.

Veok lahkus peatumata sündmuskohalt.

Veoki kabiin võis olla valge ja sinise värvitooniga."

http://www.postimees.ee/3460925/muksu-saanud-auto-lohises-10
0-meetrit-veoki-ees

Keskustelupalstoille kirjoiattaminen vaati keksien (cookies) lupauksen

KESKUSTELUPALSTAN SÄÄNNÖT

Huomaa, että lisätessä sisällön foorumiin, sinun täytyy noudattaa rajoituksia, joita kuvataan käyttöehdoissa (kappale 7). Lisäksi ovat voimassa myös seuraavat säännöt:
  1. On kielletty:
    1. Myydä tai vaihtaa
    2. Mainostaa suoraan
    3. Poiketa aiheesta
    4. Herjata tai käyttää sivistymättömiä ilmaisuja
    5. Aloittaa ajoneuvoihin liittymättömiä aiheita
    6. Toistaa aiheita tai viestejä
    7. Sivuuttaa tavaamissääntöjä
    8. Kirjoittaa viestejä eri nimillä
    9. Käyttää toisen henkilön oikeaa nimeä
    10. Isojen kirjaimien turha käyttö
  2. On sallittu auttaa muita keskustelupalstan vieraita suosittelemalla hyvää yritystä tai kokeneetta henkilöä. Saa laajentaa aihetta.
  3. Viestit ja aiheet, jotka ovat vastoin sääntöjä, poistetaan ja sivuston ylläpitäjällä on oikeus estää säännöistä piittaamattomien pääsy palstalle.
  4. Kysymykset ja ehdotukset on lähetettävä foorumin valvojan sähköpostiosoitteeseen.
  5. Aiheen otsikon ei pitäisi olla epämääräinen: "ongelma", "auttaa".
  6. On vakavasti suositeltavaa merkitä merkki ja malli, mistä on puhe, aiheen otsikossa.
  7. On kiellettyä toistaa välimerkkejä aiheen otsikossa, esim. "kuinka iso on Calibran polttoaineen kulutus???????????"
  8. On kiellettyä mustata tavaramerkkiä aiheen otsikossa, esim. "huijareita in ASDF kaupassa". Omista konkreettisista kokemuksista jostakin yrityksestä tai tavaramerkistä voi kirjoittaa viestissä.
  9. auto24.ee:llä on oikeus muutta foorumin sääntöjä.
  10. Foorumilla on oikeus poistaa tai sulkea viestit ja aiheet, jotka ovat foorumissa turhia tai roskapostia.

VASTAA VIESTIIN

Nimi
Aihe 
Kuvat + lisää kuvia
Viesti
Pyydän vastaamaan   sähköpostitse:
Tarkistuskoodi
Syötä kuvassa näkyvä koodi. Rekisteröitynyt käyttäjä vältty siitä.